Hemington Desenli Merino Yün Triko

Avustralya’nın çok özel yün çiftliklerinden elde edilen Woolmark sertifikalı birinci kalite extra fine merino yünleri ile örülen Hemington trikoları keşfedin. Tamamen saf dokuya, özgün desenlere, özel örgü tekniklerine ve çok şık renk kombinasyonlarına sahip bu özel seri, yüksek beğeni standartları olan erkeklere özel.

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
Tümünü Göster
SIFIRLA
FİLTRELE

Merino Yünü Tasarımla Birleşince: Desenli Merino Yün Triko

Yüzde yüz doğal merino yün içeriğine sahip Hemington desenli trikolar, nefes alan yapılarıyla dört mevsim boyunca erkek giyim kombinleri için şık ve konforlu fikirlere dönüşüyor. Erkek modasında hiç bir zaman eskimeyecek balıksırtı ve jakar gibi desenlerin, modern çizgilerle yeniden tasarlanarak görünümü pekiştirilmiş Hemington desenli merino yün trikolar; smart casual kombinlere estetik bir görünüm kazandırıyor.

Merino Yününün Hikayesi

Merino, yüzyıllardır dünyanın en değerli yünlerinden biri. Tarih boyunca kültürlerden kültürlere ihtişamlı bir hediye olarak sunulan merino koyunlarından elde edilen bu yün; Avustralya’nın yemyeşil çiftliklerinde birinci kaliteye ulaşıyor. Merino yününü, İtalya’nın uzman tesisleriyle ortak bir çalışmayla beraber extrafine merino ipliklerine dönüştüren Hemington, kendi tesislerinde ise kusursuzluğa son şeklini veriyor. Extrafine merino yünüyle örülmüş trikolar nefes alıyor, UV ışınlarının olumsuz etkilerini azaltıyor ve aşırı terlemeyi engelliyor. İnsan tenine uyumlu yapısıyla merino yünü, tüm cilt tiplerinde tercih edilebiliyor.

Yeni Nesil Ofis Giyim: Smart Casual

Modern çağın ofis şıklığı olarak tanımlayabileceğimiz smart casual; giyim kurallarını daha esnek tutan çalışma alanları için şık görünmenin ideal yollarından biri. Daha konforlu bir giyim tarzının çalışma verimini arttırdığı, birçok araştırmanın sonuçlarına göre kanıtlanmış durumda. Yenilikçi fikirleri ve özgün tasarımlarıyla Hemington, pratik bir şıklık prensibiyle smart casual akımının öncülerinden biri olarak iyi görünmeye dikkat eden zevk sahibi insanlara hitap ediyor...

İlham Veren Ayrıntılar

Hemington desenli merino yün trikolar; sezon trendlerine uygun renkleri, sedef logo ayrıntısı ve ve şık desenleriyle mutluluğun iyi görünümle bağlantılı olduğunu keşfetmiş erkeklerin tercih ettiği bir ürün. Her ayrıntısı, titiz bir çalışmanın ürünü olan Hemington desenli merino yün trikolar; mükemmel kalıplarıyla iyi görünümü ortaya çıkarırken farklı beden boylarıyla çeşitlilik sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.