FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
Hemington - Saç Örgü Saf Kaşmir Açık Mavi HırkaHemington - Saç Örgü Saf Kaşmir Açık Mavi Hırka (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
Saç Örgü Saf Kaşmir Açık Mavi Hırka
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
%100 İtalyan Kaşmir
3.799,00 TL
1.900,00 TL
1.900,00 TL
%50
toplam 1 adet ürün bulundu.

Ruha Dokunan Kıyafet: Hemington Kaşmir Hırka

Hemington saf kaşmir hırkalar, erkek giyim tarzının konfor ve şıklıkta ulaşabileceği son noktalardan. Dünyanın zirvelerinde yaşayan capra keçilerinin göğüs yünlerinden elde edilen yüksek kalite elyaflar, İtalya’nın işinde uzman atölyelerinde işlendikten sonra Hemington tesislerine gönderiliyor. Doğal ve modern tekniklerle şekillenen kaşmir yünü, saf kaşmir hırkalara dönüşürken yumuşak dokusu mükemmelleştiriliyor. Hemington kaşmir hırkalar giyimden öte bir kültür; sadeliğin şıklığını, doğallığın konforunu bilenler için çok özel bir duygu...

Tutkuyla Tasarlanan Görünüm

Hemington saf kaşmir hırkaların tasarım süreci boyunca modern trendler, her zamanın modası olan akımlarla birleştirilir. Özel desenlere ve estetik tonlara sahip saf kaşmir hırkalar, iyi görünümü kusursuz bir konforla birlikte sunar. Saf kaşmir hırkalar, Hemington triko polo ve kanvas pantolonların smart casual görünümlerini de tamamlar. Doğadan gelen mucizeleri şekillendiren Hemington, kaşmir koleksiyonuyla her zaman mükemmeli arzulayan ve ona ulaşan erkeklere hitap ediyor.

Değer Bilenlerin Seçimi

Antik zamanlardan beri kaşmir; estetiği, özeni, zevk sahibi olmayı ve değer bilmeyi simgeliyor. Kaşmirin üretimi çok zor, işlenmesi ise fazla meşakkatlidir. Capra keçilerinin sadece kış mevsiminde göğsünde çıkan yünlerden elde edilen kaşmir, uzman ellerde en doğru şekilde işlenebilir. Bu konuda İtalya’nın en iyi tesisleriyle çalışan Hemington, mükemmel kaşmir yünlerine ulaşır. Hemington tesislerinde şekillenerek sadeliğin içerisindeki gösterişe ve estetik algıyla gelen zarafete ulaşan saf kaşmir hırkalar, dört mevsim boyunca giyilebilir nefes alan yapılarıyla gardıroplardaki en özel parçalardan.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.