Pamuk Kaşmir Kazak

Dünyanın zirvelerinde yaşayan özel bir tür keçiden elde edilen saf kaşmir ve birinci sınıf pamuğun Hemington tesislerinde örülerek ortaya çıkardığı konforu ve sıcaklığı tecrübe edin. Hemington spor pamuk kaşmir kazaklar, canlı renkleri ve zarif detaylarıyla ister ofis ortamında ister özel zamanlarınızda; her anınızı özelleştirecek.

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
Kategoriler
{{F.NAME}}
Beden
Tümünü Göster
SIFIRLA
GÜNCELLE
Hemington - Mavi Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak Hemington - Mavi Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak (1)
%63İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
379,00 TL
139,00 TL
139,00 TL
Hemington - Rose Wood Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak Hemington - Rose Wood Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak (1)
%63İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
379,00 TL
139,00 TL
139,00 TL
Hemington - Açık Yeşil Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak Hemington - Açık Yeşil Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak (1)
%63İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
379,00 TL
139,00 TL
139,00 TL

Smart Casual Şıklığı: Hemington Pamuk Kaşmir Kazak

Hemington pamuk kaşmir kazaklar, smart casual kombinler için şık bir fikir olduğu kadar soğuk havalarda çıkılan maceralar ya da özel davetlerde sımsıcak hisli mükemmel bir görünüm sağlar. Doğal tekniklerle işlenmiş birinci kalite iplikleri, mükemmel kalıpları ve yumuşacık tuşesiyle Hemington pamuk kaşmir kazaklar; günün her saati ve haftanın her günü iyi görünümü konforla birleştirir.

Ayrıntıların Mükemmelleştirdiği Estetik Görünüm

Hemington pamuk kaşmir kazaklar; omuz, yaka ve dirsek bölümünü şıklaştıran örgü ayrıntılarıyla zenginleştirilmiş bir görünümle tasarlanıyor. Özel dokuma teknikleriyle geliştirilmiş iplik yapısı ve ideal kalıpları, pamuk kaşmir kazakları özel kılıyor. Pürüzsüz bir his sunan dokusuyla üzerinize giyeceğiniz bir keyfe dönüşen Hemington pamuk kaşmir kazaklar, rahatça hareket etmenizi sağlarken doğal sedeften logo ayrıntısıyla kalitesini belli ediyor.

Tasarımı Zenginleştiren Özel Renk ve Desenler

Hemington pamuk kaşmir kazaklar, moda trendlerine uygun seçilen renk tonları ve tüm zamanların en beğenilen desenlerinden saç örgü ile süslenen omuz, dirsek ve yaka detaylarıyla erkek giyim tarzına minimalist tasarımların modern görünümünü kazandırıyor. Hemington pamuk kaşmir kazaklar, çağdaş çizgileri ve uzun süre boyunca formunu ve tonlarını koruyan yapısıyla özel bir parça

Kaşmirin Özellikleri

Kaşmir, kadim kültürlerin mitlerine konu olmuş; ismini Keşmir (Kashmir) bölgesinden alan dünyanın en değerli yünlerinden biri. Kaşmiri özel kılan nokta, çok soğuk ortamlarda yaşayan capra keçilerinin göğüs yünlerinden elde ediliyor oluşu. Kış ne kadar soğuk geçerse kalitesi o kadar artan kaşmir yünü, sıcaklığı içine hapseder ve insan tenine uyumlu yapısıyla doğal bir şıklık sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.