FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
toplam 0 adet ürün bulundu.

Bazıları Rahatlıktan Vazgeçmez: Hemington Triko Ceket

Erkek giyim dünyasına özgürlüğü ve şıklığı sunan Hemington; mükemmel kalıplara, zarif detaylara ve şık renk tonlarına sahip triko ceketlerle smart casual kombinler için eşsiz seçenekler sunuyor. Moda trendlerine uygun seçilmiş renk tonlarında ve sadeliğin estetiği arayışıyla tasarlanmış sportif çizgileriyle Hemington erkek triko ceketler, iyi görünmeyi mükemmel konforla gerçek kılıyor.

Hemington triko ceketlerde Avustralya’dan Woolmark belgeli extrafine Merino iplikleri, Ege ovalarının birinci sınıf pamuğu ve Mısır’ın en kaliteli ipliklerinin elde edildiği Giza 86 pamuğu kullanılıyor. Yüzde yüz doğal ipliklerin kullanıldığı Hemington erkek triko ceketlerle iyi görünüşün mükemmel duygusunu ve rahatlığın özgür hissini, gündelik şıklığınıza katın.

Triko Nedir?

Triko, ipliklerin son derece modern yöntemlerle örgü makinelerinde örülmesi sonucunda elde edilen kumaşlara deniyor.

Günümüz tekstil dünyasında triko üretilirken her türlü iplik kullanılıyor. Hemington ise erkek triko ceketlerini üretirken sadece birinci sınıf kalite pamukları ve yünleri tercih ediyor. Doğallığın en şık hali Hemington, erkek triko ceketlerle smart casual kombinleri şıklaştırıyor.

Sportif Erkek Kombinlerin Ana Figürü

Erkek giyiminde sportif bir tarza sahip olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden triko ceketler… Kanvas pantolon, pamuk gömlek ya da polo yaka tişöt modelleriyle mükemmel kombinler oluşturan Hemington erkek triko ceketlerle kendi smart casual konseptinizi tasarlayın.

Fevkalade rahatlık sunan Hemington triko ceketler, bu özelliklerini gündelik hayatın devinimi içerisinde esneklik sağlayan kalıplarına ve birinci sınıf ipliklerine borçlu. Modern zamanların yoğun geçen yaşamında her zaman üzerinizde taşıyabileceğiniz bir özgürlük arıyorsanız Hemington triko ceketlerle cevabınıza ulaşmaya hazır olun.

Özgürlüğün Moda Hali: Smart Casual

Smart casual, günümüzün modern dünyasında yoğun geçen iş dünyasında konfor arayan erkekler için mükemmel bir konsept. Geleneksel ofis erkek giyim anlayışına modern dokunuşlar yapan smart casual, şıklığı özgürlüğün hissiyle birleştiriyor.

Hemington tasarımcıları, triko ceketleri tasarlarken ilk olarak ceketin oluşturacağı hisse konsantre olurlar. Hemington erkek triko ceketler üzerinizdeyken özgürlüğü hissedersiniz çünkü ceketlerin tüm detayları, bu his üzerine çizilir, kesilir ve örülür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.