Hemington Yazlık Hırka

Saf pamuktan üretilen Hemington yazlık triko hırkalarla mükemmel görünün. Erkek giyim dünyasında smart casual kombinlerin en şık detayı yazlık triko hırkalar, Hemington tecrübesiyle beraber zevk sahibi erkeklerin her anını kapsayan bir konfor. Nefes alan yapılarıyla günün her saati rahatlık sunan Hemington yazlık hırkalar, moda trendlerine uygun renk tonlarıyla seçkin zevklere hitap ediyor.

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
Kategoriler
{{F.NAME}}
Beden
Tümünü Göster
SIFIRLA
GÜNCELLE
Hemington - Düğmeli Kırmızı Dokulu Triko Hırka Hemington - Düğmeli Kırmızı Dokulu Triko Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
Hemington - Düğmeli Mavi Dokulu Triko Hırka Hemington - Düğmeli Mavi Dokulu Triko Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
Hemington - Düğmeli Lacivert Dokulu Triko Hırka Hemington - Düğmeli Lacivert Dokulu Triko Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
Hemington - Düğmeli Camel Dokulu Triko Hırka Hemington - Düğmeli Camel Dokulu Triko Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
Hemington - Düğmeli Açık Gri Dokulu Triko Hırka Hemington - Düğmeli Açık Gri Dokulu Triko Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
Hemington - Düğmeli Yeşil Dokulu Triko Hırka Hemington - Düğmeli Yeşil Dokulu Triko Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL

Yaz Esintisi: Hemington Yazlık Hırka

Ege’nin en verimli ovalarından gelen, modern ve doğal tarım teknikleri kullanılarak üretilmiş birinci sınıf pamukların hissiyle yazı karşılayın. Saf pamuktan üretilen Hemington yazlık triko hırkalar, nefes alan yapısı ve özenle işlenmiş ayrıntılarıyla yaz kombinlerine rahatlığı ve şıklığı getiriyor. Hemington yazlık hırkalar, smart casual kombinlerden ev haline kadar, gündelik giyimin her anında kullanılabiliyor.

Zevk sahibi kişilere hitap eden farklı renk seçenekleriyle Hemington yazlık hırkalar, erkek giyim dünyasının vazgeçilmez parçalarından biri…

Felsefesi Olan Kıyafet: Hırkanın Tarihçesi

Önü düğmeli ya da fermuarlı, örgü tekniğiyle üretilen kıyafetlere hırka deniyor. Modern hırkanın tarihi 19. yüzyıl İngiliz aristokrasisine uzansa da hırka aynı zamanda geleneksel doğu motiflerinden biri olarak çok eski zamanlardan beri mütevazılığın sembolik giysisi olarak görülüyor.

Doğu kültüründe derviş kıyafeti olarak görülen hırkanın tasavvuftaki sembolizasyonu üzerine makaleler yazılabilir. Modern dünyada ise hırka, orijinal ismiyle “cardigan”, Cardigan Lord’u James Brudenell döneminden kalmış bir miras. İngiliz subayların Kırım Savaşı’nda giydiği düğmeli örme ceket “cardigan”, Lord James Brudenell’i üne kavuşturmuş.

Modern zamanlarda ise Kurt Cobain gibi ikonik bir ismin hırka giyinmeyi tercih etmesiyle bu giyim tarzı doksanların gençliği tarafından benimsenmiş.

Centilmen Erkeklerin Seçimi

Hemington yazlık triko hırkalar, spor kesimi ve zarif detaylarıyla birinci önceliği rahat ve şık bir görünüm olan erkeklere hitap ediyor. Bahar ve yaz mevsiminin esintilerinde sıcak tutan, sıcak zamanlarda ise hava alan yapısı sayesinde terlemeyi önleyen Hemington yazlık triko hırkalarla sportif görünün ve centilmen ruhunuzu tamamlayın.

Smart Casual Kombinde İdeal Bir Seçenek

Hemington yazlık triko hırkalar ile smart casual yaz kombinlere kendi tarzınızı yansıtın. Hayal ettiğiniz mükemmel görünüm için farklı renk tonlarıyla üretilen Hemington yazlık triko hırkalar, pamuk gömlek ya da polo triko tişörtlerle mükemmel uyum sağlar ve iyi görünüşünüzü tamamlarlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.