FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
Hemington - Yeşil Merino Yün AtkıHemington - Yeşil Merino Yün Atkı (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
Yeşil Merino Yün Atkı
  • ONESIZE
%100 İtalyan Merino Yünü
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
%50
Hemington - Petrol Merino Yün AtkıHemington - Petrol Merino Yün Atkı (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
Petrol Merino Yün Atkı
  • ONESIZE
%100 İtalyan Merino Yünü
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
%50
Hemington - Sarı Merino Yün AtkıHemington - Sarı Merino Yün Atkı (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
Sarı Merino Yün Atkı
  • ONESIZE
%100 İtalyan Merino Yünü
299,00 TL
149,50 TL
149,50 TL
%50
toplam 3 adet ürün bulundu.

Sıcak bir Zarafet: Hemington Yün Atkılar

Doğanın sunduğu en şık deneyimlerden kaşmir yünü ve Avustralya çiftliklerinin mutlu ayrıntısı Merino koyunlarındandan elde edilen %100 doğal yünü, Hemington ayrıcalığı ile keşfetmeye hazırlanın. Isıyı tutan yapıları ile en soğuk kış günlerine sıcacık bir dokunuş yapan yün atkı çeşitleri, yüzyılların verdiği deneyime sahip İtalyan atölyelerinde işlenmiş doğal iplikler ile örülüyor. Smart casual modasına yön veren Hemington çizgilerine uyumlu bir şekilde tasarlanan yün atkı çeşitleri, saygıdeğer görünümünü her zaman ön planda tutan erkeklerin tercihlerine göre ister koyu tonlu kombinlerde, ister açık tonlu tarzlarda şık bir ayrıntı olarak kullanılabiliyor.

Soğuk Zamanların Şıklığı: Hemington Yün Bereler

Özel yapısı ile ısıyı tutan, özenle çalışılmış şekli ile tam oturan ve seçkin renk çeşitleri ile kombinleri tamamlayan Hemington yün bereler, rafine dokuları ile sımsıcak bir görünüm sunuyor. İlk aşamasından son noktasına kadar yoğun duygularla birleşen bir özveri ile hazırlanan Hemington yün bereler, dış mekan tarzınızda vazgeçemediğiniz ayrıntı olacak. Smart casual kombinlerinize sportif ve sıcacık bir dokunuş yapmak için modern bir anlayışla tasarlanmış yün bereleri kullanabilirsiniz.

Asillerin Yünü: Kaşmir Deneyimi

Kaşmir, insanlık tarihi boyunca aranılan, arzu edilen ve vazgeçilemeyen bir parça. Kaşmir keçilerinden doğal yöntemlerle elde edilen ve sevgi ile işlenen kaşmir yünü, Hemington yün ve berelerinin ilham verici hissini oluşturuyor. %100 saf kaşmir yününün deneyimi, başka hiçbir giyim eşyasının yarattığı his ile karşılaştırılmaz. Kaşmirin sarıcı, cezbedici ve keyif verici doğal dokusu bir kez hissedildiğinde onun müdavimi olmaktan kaçınmak, imkansıza yakındır.

Klasikleşmiş Desenlerin Modern Yorumu

Hemington yün ve bereler tasarlanırken moda tarihinin kabul görmüş saygın desenleri, estetik ve modern bir bakış açısı ile yeniden yorumlanıyor. Hikayenin finalinde ise ortaya, usta ellerde şekil bulmuş yumuşacık hisli Hemington yün atkı ve bereler çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.