Hemington İpek Örgü Mendil

Modern görünümün tamamlayıcısı, Hemington triko business ceketlerin şık detayı ipek örgü mendillerle estetik tarzınızı mükemmelleştirin. Yumuşacık bir dokuya ve canlı renklere sahip Hemington ipek örgü mendiller, stil sahibi erkeklere ilham vermek için özenli bir çalışmanın sonucunda tamamen saf ipekten üretiliyor. Hemington ipek örgü mendil modelleriyle görünümünüzü zarif ayrıntılarla pekiştirin...

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
Kategoriler
{{F.NAME}}
Beden
Tümünü Göster
SIFIRLA
GÜNCELLE
Hemington - Lacivert İpek Örgü Mendil Hemington - Lacivert İpek Örgü Mendil (1)
%30İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Lacivert İpek Örgü Mendil
İtalyan İpek Pamuk İplik
129,00 TL
90,30 TL
90,30 TL
Hemington - Gri İpek Örgü Mendil Hemington - Gri İpek Örgü Mendil (1)
%30İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Gri İpek Örgü Mendil
İtalyan İpek Pamuk İplik
129,00 TL
90,30 TL
90,30 TL

Zarafetin Yansıması: İpek Örgü Mendil

Hemington tesislerinde, ilk aşamasından son noktasına kadar titizlikle yürütülen bir çalışmanın sonucunda şekillenen ipek örgü mendiller, dünyanın en zarif kumaşıyla görünümünü pekiştirmek isteyen erkekler için ideal bir seçim. Hemington triko business ceketlerin cebinde çok şık bir ayrıntıya dönüşen ipek örgü mendiller, sportif tarza zarafet katıyor.

Hemington ipek örgü mendillerin tasarımını üç unsur oluşturuyor: İncelik, zarafet ve şıklık… İnce zevkleri olan, ayrıntılara değer veren ve görünümün ilk intibayı belirlediğini bilen erkeklerin tarzındaki zarif dokunuş olan örgü ipek mendiller; şıklığı yeni ve modern bir seviyeye çıkarıyor.

Modern Giyim Kültürünün Şık Detayı

İpek örgü mendiller, günümüzün modern giyim kültüründe kombinleri tamamlamak için kullanılıyor. Özel davetlerde veya önemli toplantılarda, görünümü pekiştirmek ve iyi bir intiba oluşturmak için kullanabileceğiniz Hemington ipek örgü mendiller; hayata ve kendinize verdiğiniz değeri yansıtan şık bir detay. Yumuşacık dokuya ve tıpkı karanlık bir gecede ışıldayan bir yıldız gibi parlak tonlara sahip ipek örgü mendiller, Hemington tesislerinde geliştirilen özel tasarımı ve yüksek kaliteli iplik yapısı sayesinde formunu uzun yıllar boyunca koruyor. Hemington ipek örgü mendiller; zarafeti modern ve spor tarzla kombinliyor.

Seçkin Tonlarla Oluşturulmuş Renk Paleti

Hemington ipek örgü mendillerin sezon trendlerine göre belirlenen tonlarının yanı sıra tüm zamanların en estetik renkleriyle oluşturulan paleti, her erkek kombini için farklı fikirler sunuyor. İnce zevkleri ve estetik bir bakış açısı olan erkeklere hitap eden renk tonlarıyla ipek örgü mendiller, Hemington ayrıcalığını keşfedenlere özel...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.