KOMBİNLER

Şıklığa kavuşmanın en zahmetsiz yolu Hemington kombinler... En çok beğenilen Hemington erkek giyim ürünleriyle görünümünüzü pekiştirin. Birinci sınıf ve doğal ipliklerle üretilen Hemington triko, gömlek, ceket, tişört, şort ve pantolon modelleri arasında karar veremiyorsanız Hemington smart casual, business, hafta sonu ve tatil kombinleriyle bütün bir şıklık elde edebilirsiniz.

Smart Casual Kombinler

Smart Casual Kombinler

Modern iş dünyasının trendlerinden smart casual, birinci sınıf ipliklerle örülmüş erkek giyim ürünleriyle Hemington kataloglarında. Hemington smart casual kombinlerle iş hayatının yoğun temposuna konforlu bir giyim tarzıyla ayak uydurun. Doğal ve nefes alabilen yapılarıyla Hemington T-Shirt, triko, hırka, ceket, pantolonlarla mükemmel görünmenin keyfini çıkarın.Ofis Şıklığı Kombinleri

Uluslararası standartlara sahip birinci kalite doğal ipliklerle örülen Hemington triko ceket, spor ceket, chino pantolon, kanvas pantolon,
non-iron gömlek ve triko polo tişörtlerin bir araya geldiği business kombinlerle şık bir iş gününe hazırlanın. Hemington erkek giyim ürünleriyle başarılarınızı görüntünüze yansıtın.Ofis Şıklığı

Hafta Sonu Kombini

Hafta Sonu Şıklığı

Hafta sonunun sonsuz mutluluğu… Pazar brunch’ı ya da bir cumartesi keyfi olarak deniz sefası? Belki de tüm ailenin ve dostların bir araya geldiği bahçe partisi? Planınız ne olursa olsun hafta sonu şıklığınız Hemington’da. Hemington hafta sonu kombinleriyle haftanın en
güzel zamanlarında mükemmel görünün.Tatil Kombinleri

Hemington tatil kombinleriyle kendinize ayırdığınız vakitleri şıklaştırın. Okyanusun ve gökyüzünün sonsuzluğuna daldığınız maceralarınızda, sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz anlarda ya da ülkeler arası yolculuklarınızda maksimum konfor sunan çok özel Giza
pamuğu, ipek ve merinodan üretilen Hemington
yazlık erkek kıyafetlerinin rahatlığını keşfedin.Tatil Kombinleri

Hafta Sonu Kombini

Seyahat KombinleriErkek Giyimde Estetik Çizgiler: Hemington Kombinler

Hemington erkek giyim ürünleriyle hayatın her anına yakışacak kombinler oluşturun. Kadim topraklardan gelen ipek, kaşmir, yün ve pamuk elyaflarıyla örülen trikolar, hırkalar ve triko ceketler, en kaliteli pamuk kumaşlardan dokunan gömlek ve pantolonlarla kombinler ile gittiğiniz her yere şıklığınızı yanınızda taşıyın. Ofis hayatında modern bir görünüm için smart casual ya da yolculuklarda rahatlığın en şık hali için tatil kombinleri... Hemington’da yaşamdan zevk alan erkeklerin her dakikası için şık bir fikir bulunur.

Ofis Şıklığına Tarz Katan Renkler

Klasik görünüme estetik çizgileriyle kendi imzasını atan Hemington, business kombinlerle iş dünyasının yoğun temposuna konforu getiriyor. İpek ve pamuk trikolarla chino pantolonların mükemmel uyumu, ne istediğini bilen erkeklerin görünümünü tamamlıyor.

Zarif detayları, nefes alan doğal iplikleri ve hareketli yaşamı olan erkeklerin her anına uyum sağlayabilen kesimleriyle Hemington erkek giyim ürünleriyle iş hayatınıza şıklık katın.

Kıyafet Seçiminde Renkler ve İş Dünyası

Renklerin insan psikolojisi üzerinde büyük etkisi var. Bu birçok bilimsel deneyle kanıtlanmış bir gerçek. Renkler konusunda uzman moda tasarımcıları, kombin oluştururken ilk önce renklerin psikolojisine dikkat eder. Zaman ve mekana bağlı insan hislerine en çok etki eden unsurlardan biri seçilen renkler, iş dünyasında da önemli bir yere sahip. Seçilen renk tonları ve kıyafet tipleri, imajı oluşturur ve ilk izlenimi belirler. İş dünyasında başarılı bir imajın temel kurallarından biri karakteristik bir tarz yakalayıp iyi bir görünüm elde etmektir.

Beyaz renk, en eski zamanlardan beri sadakati ve sürekliliği simgeler. İstikrarlı bir imaj oluşturan beyaz tonları, ışığı yansıttığı için fazla göz alıcı olabilir; bu nedenle daha çok gömleklerde tercih edilir. Beyaz tonlarla beraber kullanılan mavi ve yeşil pastel tonlarıyla özgün bir tarz tasarlanabilir.

Mavi tonları, her zaman huzur verir ve aynı zamanda sonsuzluğun sembollerinden biridir. Suyu simgeleyen mavi; sakin kişiliği yansıtmak için ceket, gömlek, pantolon, hırka ve kravatlarda tercih edilebilir.

Ciddi ve tarafsız bir renk olan gri, objektif bakış açısına sahip olunduğunu göstermek için kullanılabilir. Gri tonlarında hırkalar, triko ceketler ve kravatlarla sade kombinler yapılabilir. Yeşil rengin tonları ise ahengi simgeler ve insanları sakinleştirir. İş temposunun yoğunlaştığı ve grup çalışmasının önem kazandığı dönemlerde yeşil tonları tercih edilebilir.

Yeşil rengin tonları ise ahengi simgeler ve insanları sakinleştirir. İş temposunun yoğunlaştığı ve grup çalışmasının önem kazandığı dönemlerde yeşil tonları tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.