toplam 0 adet ürün bulundu.

Yüzyıla Uzanan Asil bir Görünüm

İsmini bir aristokrat sporu olan polodan alan polo yaka tişört, Hemington estetiği ile birleştiği zaman kusursuz formuna kavuşuyor. Mısır’ın en ünlü pamuğu Giza, Çin efsanelerinden gerçeğe dönüşen ipek ve Ege’nin bereketli ovalarından elde edilen pamuk, ünü dünyaya yayılan İtalyan atölyelerinde işlendikten sonra son şeklini almak için Hemington tesislerine gönderiliyor. Moda dünyasının saygıdeğer isimlerinin bilgileri ışığında kataloglarını biçimlendiren Hemington, birinci sınıf zevklere birinci sınıf polo yaka tişört modellerini sunuyor. Hemington Polo Yaka T-Shirt modelleri ile giyim dolabınızın en asil parçalarına yer ayırabilirsiniz. İster sıcak yaz günlerinde ister serin bir akşamüstünde hırkanın altında, polo yaka tişört modelleri, ince zevklerinizin bir tezahürü olacak.

Birinci Sınıf Kumaşların Paha Biçilmez Konforu

Giza pamuğu esnek ve dayanıklıdır. Her mevsim giyilebilir. İpek ise kelimeler ile ifade edilemeyen bir deneyim sunar. Sanki üzerinizde yok gibidir ama her zaman canlı bir şekilde parlar. Ege’nin Superfine pamuğu da dört mevsim giyilebilir, formunu uzun süre korur ve nemi hapsederek yaz günlerinde terlemeyi azaltır. Hemington Polo Yaka Tişört koleksiyonundaki her ürün içeriği, üzerinde özverili bir çalışmanın sonucunda elde edilir. Her aşamasında ayrı bir titizliğin yattığı örme ve dokuma işleminde, Hemington yasaları nettir: Her zaman mükemmele ulaş.

Estetik Algıya Hitap Eden Zengin Çeşitlilik

Yaratıcı zihinlerle modern detaylar eklenmiş moda dünyasının kabul görmüş desenleri, sezon trendlerine olduğu kadar kombin fikirlerine uyumlu seçkin renk tonları, doğal sedeften imal edilme düğmeler ve formu asla bozulmayan mükemmel kesime sahip yakalar; Hemington Polo Yaka T-Shirt modellerinin sadece öne çıkan detayları… Tüm ayrıntıları keşfetmek için, indirimli polo yaka tişört koleksiyonunu gezebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.