Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.


Hemıngton Ürünleri ile İlgili Sorular
 • Hemington Diğer Markalardan Neden Farklıdır?

  Hemington ürünlerinin tamamında yalnızca en kaliteli tamamen doğal iplikler kullanılır. Tüm ürünler insana ve doğaya saygı ile üretilmiş pamuk, yün, ipek, kaşmir gibi elyaflar ile üretilir. Hemington ürünlerinde kullanılan düğme, logo gibi aksesuarlar da sedef gibi doğal materyallerden üretilir. Hemington'ı diğer markalardan ayıran en önemli özelliği doğallığıdır.

  Bazı ürünlerde, ürünün özelliği gereği kullanılması zorunlu olan sentetik kumaşlar olabilir (örneğin montlarda kullanılan rüzgar koruyucu kumaşlar gibi). Böyle durumlarda da ürünün tüm içeriği ayrıntılı olarak yıkama talimatlarında belirtilir. 

 • Hemington Ürünlerinde Kullanılan İplikler Nereden Geliyor?

  Hemington trikoları, dünyanın farklı bölgelerinden gelen, en kaliteli ipliklerden örülür. Trikolarda kullanılan tüylenmeme özelliğine sahip Giza pamuk ipliği Mısır'dan, Woolmark sertifikalı merino ipliği dünyanın en kaliteli yününe sahip koyunların yetiştiği Avustralya'dan, saf kaşmir ipliği Himalayalar'ın ünlü keçi çiftliklerinden, ipek elyafı ipeğin ülkesi Çin'den gelir, ve tamamı İtalya'da yüzyıllık uzmanlığa sahip tesislerde işlenir.

  Dünya'nın en kaliteli kumaş üreticilerinden biri olan Türkiye'nin saf pamuk kumaşları ise, Hemington t-shirt, gömlek ve pantolon koleksiyonlarına hayat verir. 

 • Hemington Ürünleri Nerede Üretiliyor?

  Hemington trikolarının tamamı Türkiye'de markanın dünya standartlarındaki kendi tesislerinde üretilir. T-shirt, gömlek ve pantolonlar yine Türkiye'de alanında uzman tesislerde üretilir. Hemington ürünlerinin ince detayları ustalık ve el emeği ile işlenir. Hemington ürünlerinin üretildiği tesislerinin tamamı uluslararası iş sağlığı ve güvenliği sertifikalarına sahiptir. 

  Hemington ürünlerinin hiçbiri Uzakdoğu (Çin, Hindistan, Pakistan, Vietnam, Bangladeş, vb.), Güney Amerika, Afrika gibi kontrolsüz işçiliğin olduğu bölgelerden ithal edilmez. 

 • Hemington Ürünlerinin Kalıpları Nasıldır?

  Hemington ürünlerinin normal ve slim olmak üzere iki ayrı kalıpta üretilmektedir. Ürünlerin kalıpları gün boyu konforlu bir kullanım sağlaması için bir çok kez canlı ve cansız mankenler ile test edilir. 

  Tüm ürünlerin detaylı ölçü tabloları, görsellerdeki mankenlerin ölçüleri ile birlikte ürün sayfalarında yer almaktadır. Buna rağmen online mağazamızdan satınalmış olduğunuz ürünü bedeninin uygun olmaması halinde 30 gün içerisinde ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. 

 • Hemington Ürünleri Nasıl Temizlenmelidir?

  Hemington ürünleri uluslararası standartlardaki kalite testlerinden geçerek üretilir. Tüm ürünler özel olarak hazırlanan detaylı yıkama kartları ile sunulur. Ürünlerin uzun ömürlü olması için kartlardaki yıkama talimatlarına uyulması önerilir. 

  Hemington ürününüzün bakımı ve yıkaması ile ilgili her türlü sorunuzda bize 0850 495 0850 numaralı müşteri temsilciliği hattımızdan ulaşmanızı rica ederiz. 

 • Hemington Ürünlerinin Fiyat Politikası Nasıldır?

  Hemington, en kaliteli ürünü ulaşılabilir fiyat politikası ile tüketiciye sunar.

  Hemington ürünlerinde dünyanın en kaliteli iplik ve kumaşları kullanılır. Ürünlerde kullanılan malzemeler doğaldır. Tüm ürünler markanın Türkiye'deki uluslararası standartlara sahip tesislerinde üretilir. Hemington, uzmanlığını, ürün ve hizmet kalitesini tüketicileri ile en doğru fiyatta buluşturmayı ilke edinmiştir. 
SSS Sık Sorulan Sorular
 • Henüz Kaydedilmiş Bir Mesaj Bulunmamaktadır.
Henüz Kaydedilmiş Bir Mesaj Bulunmamaktadır.
1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.