HAKKIMIZDA

HAYATI GİYİN

Hemington, hayattan fazlasını isteyen, doğallığa, rahatlığa ve detaylara önem veren, yaşamına sürekli yeni deneyimler katan ve kaliteden ödün vermeyen kişiler için yaratılmış modern ve samimi bir markadır.

Hemington ile hayatı özgürce giyin.

Hemington
Hemington
HAYATA DEĞER KATAN ÜRÜNLER

Her bir Hemington ürünü özen ve detay ile tasarlanır, en doğal ve kaliteli iplikler seçilerek üretilir, el emeği ve uzmanlık ile işlenir ve rafine aksesuarlar ile bezenir. Hayatın koşturması içinde onu giyildiği her anı özel kılar.
Her bir Hemington ürünü hayata değer katar.

İNSANA,
DOĞAYA,YAŞAMA
SAYGIYLA...

Hemington, insana ve doğaya saygıyla, evrensel etik üretim standartlarıyla üretilmiş en yüksek kalitedeki ürünlerini, sevilen tasarımları ile yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmeyi misyon edinmiştir.

EVRENSEL BİR MARKA
Hemington
HEMINGTON
KOLEKSİYONLARI

Hemington, her erkeğin gardırobunda olması gereken parçaları, her sezon yeni eklenen renklerle birleştirerek, mükemmel bir kalitede sunuyor. Hemington koleksiyonları, en yüksek kalitede doğal ipliklerle hayat buluyor. Geniş renk paletine sahip, yün, kaşmir, ipek ve pamuk iplikler, heyecan verici örgü teknikleri ve çarpıcı desenler ile birleşerek gün boyu yaşanan bir konfor sağlıyor.

KUSURSUZ
DOĞALLIKTA
DOKULAR

Hemington, tamamen doğal elyaflar kullanılarak yapılan örgüleri, ürünlerdeki ten dostu ve zarif dokuları ile hem giyinmenin hem dokunmanın keyfini yaşatıyor.  

Hemington
Hemington
RAFİNE AKSESUARLAR

Hemington ürünlerinde tüm detaylar incelikle parlıyor. Fermuarlardan armalara, düğmelerden nakışlara her noktada özen hissediliyor.

MÜKEMMEL KALIPLAR

Hemington, bedene kusursuz uyum sağlayan “regular” ve “slim” kalıplarla hazırlanıyor. Her ürün duruşuyla farkını hissettiriyor.

Hemington
EL EMEĞİNİN İNCELİĞİ

Hemington, Türkiye’de, dünya standartlarındaki kendi işletmelerinde üretiliyor. Üretimin her aşaması titizlikle takip ediliyor. Son dokunuşlar ve detaylar usta ellerde hayat buluyor.
Bu da Hemington ürünlerinin en ince
detayda bile yüksek kalite standartlarını korumasına olanak sağlıyor.

Hemington
Hemington Hemington
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.