FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
toplam 0 adet ürün bulundu.

Okyanusa Açılmak Gibi: Hemington Polo

Nefes alabilen gözenekleri ve özel yapısıyla her mevsimde şık bir görünüm sağlayan Hemington Polo T-Shirt ve Triko Polo T-Shirt, hayattan ne istediğini bilen zevk sahibi erkekler için tasarlanıyor. Hemington tasarımcıları, polo yaka ürünleri tasarlarken minimalizmin sade anlayışını estetik çizgilerle zenginleştirerek şıklığınızı pekiştiriyor. Hemington polo yaka erkek giyim ürünleriyle ferahlığı yaşarken mükemmel görünün; tıpkı okyanusa açıldığınız anlardaki gibi…

Bir Yakanın Hikayesi: Polonun Tarihçesi

Günlük hayatın değişmez parçalarından olan bir moda klasiği söyleyin dense moda tasarımcılarının çoğu polo yaka tişört diye cevap verir.

Polo tişört, ilk kez İngiliz polo oyuncularının dörtnala giderken daha rahat hareket edebilmelerini sağlamak için tasarlandı. Standart pamuk tişörtler, rüzgarda çok dalgalandıkları ve titreştikleri için oyuncuların performansını etkiliyordu. Tişörtlerin yaka bölümü, sert bir kumaş ve düğmelerle beraber tekrar dikildi.

Polo T-shirt konsepti ilk kez 1896 yılında mağazalarda yerini almaya başladı. Bu yıllardan sonra Arjantin’de mağaza açan Polo oyuncusu Lewis Lacey, 20.yy’ın başlarında polo yaka tişört satışlarına başladı.

İlk çıktığı günden itibaren bir moda klasiği olan polo, günümüzde seçkin zevklere hitap eden bir erkek giyim ürünü olmaya devam ediyor.

Orta Asya Kültürlerinden Kalma Bir Alışkanlık: Polo

Her zaman asil bir spor olarak kabul edilen polo, aynı zamanda dünyanın kayıtlara geçmiş en eski etkinliklerinden biri. 2500 yıl öncesindeki Pers belgelerinde kaydı tutulmuş polo sporu, tarihçilerin tahminlerine göre ilk önce Orta Asya’daki göçebe kabileler tarafından oynanırmış. Atlı savaşçıların ilk başlarda savaşlara antrenman yapmak için oynadıkları polo, diğer kültürlere de benzer anlayışla yayılmış.

Kralların oyunu polo, onu ilk kez Hindistan’a gören İngiliz süvariler tarafından daha modernize edilerek günümüzdeki yapısını kazanmış.

Hep İyi Görünenlerin Gizemi: Hemington Zero Pilling Triko Polo

Nil Nehri’nin bereketli sularıyla beslenmiş, Mısır’dan gelen birinci sınıf Giza 86 pamuğunun hissini yaşayın; Hemington Zero Pilling Triko Polo ile iyi görünümü her zaman mümkün kılın.

Sportif kombinlerin vazgeçilmez unsuru Hemington Polo T-Shirt, özel zevkleri olan erkekler için özenle seçilmiş cazibeli renk ve desenlerle tasarlanır. Yüzde yüz pamuktan ve birinci sınıf ipek elyaflarından üretilen Hemington Polo T-Shirt ve Polo Triko T-Shirt modelleriyle tarzınızı mükemmelleştirin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.