Hemington Desenli Hırka

Doğal yün, kaşmir ve pamuk ipliklerinden üretilen Hemington desenli hırka modelleriyle dış görünümünüzü renklendirin. Örgü saç, kar ve baklava motifi gibi en beğenilen desenlerle tasarlanan hırkalar; şal yaka modelleriyle stil sahibi olmak için bire bir. Birinci sınıf yün ve pamuk içeriğine sahip Hemington desenli hırkalarla erkek giyim tarzları yeni bir nesle geçiş yapıyor: Klasik motifler modern çizgilerle baştan tasarlanıyor.

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
Kategoriler
{{F.NAME}}
Beden
Tümünü Göster
SIFIRLA
GÜNCELLE
Hemington - Kaşmir Yün Mavi Kar Desen Hırka Hemington - Kaşmir Yün Mavi Kar Desen Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Kaşmir Yün Mavi Kar Desen Hırka
İtalyan Kaşmir Yün İplik
699,00 TL
349,50 TL
349,50 TL
Hemington - Kaşmir Yün Antrasit Kar Desen Hırka Hemington - Kaşmir Yün Antrasit Kar Desen Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Kaşmir Yün Antrasit Kar Desen Hırka
İtalyan Kaşmir Yün İplik
699,00 TL
349,50 TL
349,50 TL
Hemington - Kaşmir Yün Gri Kar Desen Hırka Hemington - Kaşmir Yün Gri Kar Desen Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Kaşmir Yün Gri Kar Desen Hırka
İtalyan Kaşmir Yün İplik
699,00 TL
349,50 TL
349,50 TL
Hemington - Lacivert Merino Yün Spor Hırka Hemington - Lacivert Merino Yün Spor Hırka (1)
%60İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Lacivert Merino Yün Spor Hırka
%100 İtalyan Merino Yünü
429,00 TL
171,60 TL
171,60 TL
Hemington - Siyah Merino Yün Spor Hırka Hemington - Siyah Merino Yün Spor Hırka (1)
%60İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Siyah Merino Yün Spor Hırka
%100 İtalyan Merino Yünü
429,00 TL
171,60 TL
171,60 TL
Hemington - Koyu Kahve Merino Yün Spor Hırka Hemington - Koyu Kahve Merino Yün Spor Hırka (1)
%60İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Koyu Kahve Merino Yün Spor Hırka
%100 İtalyan Merino Yünü
429,00 TL
171,60 TL
171,60 TL

Zarif ve Estetik: Hemington Desenli Hırkalar

Birinci sınıf ipliklerle üretilen Hemington desenli hırkalar; ısıyı tutuyor ve yumuşacık tuşeleriyle konforlu giyim alışkanlığından ödün vermeyen erkeklerin beklentilerini karşılıyor. Özel üreticilerden elde edilen birinci sınıf pima, lambswool, kaşmir, ipek ve yünlerle örülen Hemington desenli hırkalar; smart casual ve business kombinlerin yanı sıra özel davet ve dinlence zamanlarında görünümü tamamlıyor.

Özgür Ruhlara Özgün Desenler

Hemington desenli hırkalar tasarlanırken iki unsur ön plana çıkıyor: Tasarım ve konfor. Bir erkeğin her anında özgürce hareket etmesini sağlayan özel kalıplar ve geliştirilmiş ipliklerle ürünlerini dokuyan ve ören Hemington, konforlu giyimi bir üst seviyeye taşıyor. Özgün görünmek için basmakalıp fikirlerin dışına çıkmak gerektiğinin farkında olan Hemington, estetik bir bakış açısıyla seçtiği kar, örgü saç ve baklava desenlerini kendi çizgileriyle yeniden yorumluyor. Hemington desenli hırkalar, bir tasarım harikası olarak ince zevkli erkeklerin beklentilerini karşılıyor.

Küçük Ayrıntıların Oluşturduğu Büyük Farklar

Küçük ayrıntılara değer verip basit şeylerden keyif almayı bilmek, mutluluğun anahtarlarından biri. Büyük şeyler başarmış özel insanların hayatına bakarsanız sadeliğin içerisindeki detaylardan ilham aldıklarını görebilirsiniz. İyi görünümün anahtarı da benzer; sade tarzı zarif ayrıntılarla zenginleştirmek... Hemington desenli hırkalar, her zamanın modası renk ve desenlerle tasarlanırken şık nakış ayrıntıları ve motiflere eklenen özgün çizgilerle modern bir görünüme kavuşuyor. Hemington desenli hırkalar, stil sahibi erkeklere ilham veriyor ve özgün kombinleri tamamlıyor.

Özel Günlerin Tarzı

Hemington desenli hırkalar, hafta sonu şıklığı ya da serin havalar için tasarlanacak tatil kombinleri için ideal bir tercih. Kaşındırmayan ve asla batmayan dokusuyla Hemington desenli hırkalar, her kombinde kullanılabilir. Yumuşacık tuşesi ve şık görünümüyle serin esintileri küçük bir heyecanla bekleten Hemington desenli hırka modelleriyle modern görünümünüzü pekiştirin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.