Hemington Triko Business Ceket

Estetik bir bakış açısıyla tasarlanan Hemington triko business ceketler, modern bir görünüm sunarken nefes alan yapısı ve yumuşacık tuşesiyle stil sahibi erkeklerin beklentilerini karşılar. Dünyanın en kaliteli ipliklerinden olan extrafine merino yününden el emeğiyle örülen (tailor-made) Hemington triko business ceketler; mükemmel kalıpları, sedef düğmeleri ve zarif dokularıyla ince zevkleri olan erkeklere özel...

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
Hemington - Beyaz Yazlık Triko Ceket Hemington - Beyaz Yazlık Triko Ceket (1)
%30İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
529,00 TL
370,00 TL
370,00 TL
Hemington - Camel Yazlık Triko Ceket Hemington - Camel Yazlık Triko Ceket (1)
%30İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
529,00 TL
370,00 TL
370,00 TL
Hemington - Gri Yazlık Triko Ceket Hemington - Gri Yazlık Triko Ceket (1)
%30İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
529,00 TL
370,00 TL
370,00 TL
Hemington - Lacivert Yazlık Triko Ceket Hemington - Lacivert Yazlık Triko Ceket (1)
%30İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
529,00 TL
370,00 TL
370,00 TL
toplam 4 adet ürün bulundu.

Tecrübe Estetikle Birleşince: Triko Business Ceket

Hemington triko business ceketler, modern erkek giyim tarzının öne çıkan parçası olarak mükemmel kalıplarla şekillenen extrafine merino yününden örülüyor. Triko business ceketler tasarlanırken Hemington tesislerinde hummalı bir çalışma başlıyor. Stilistler sezon trendlerini tüm zamanların beğenilen çizgileriyle birleştirerek estetik bir tasarım ortaya koyuyor. Avustralya’nın Woolmark tescilli çiftliklerinden elde edilip köklü İtalyan tesislerinde işlenen extrafine merino yünü, Hemington’da şekillenerek gardıroplardaki en özel parçaya dönüşüyor.

Bir Elyafın Doruk Noktası: Extrafine Merino Yünü

Extrafine merino yününü, dünyanın en değerli elyaflarından biri yapan özelliklerin başında tamamen doğal olması geliyor. Avustralya’nın yemyeşil çiftliklerinde serbest bir şekilde dolaşan koyunlardan (bu şekilde yün kalitesinden alınan verim arttırılıyor) elde edilen merino yünü, insan tenine uyumlu yapısıyla nefes alıyor, kaşındırmıyor, batmıyor ve bunaltmıyor. Merino yünü, Avustralya’da başlayan macerasına İtalya’da devam ediyor. Tecrübesi yüzyıllara uzanan İtalyan tesislerde geliştirilmiş tekniklerle dayanıklılığı arttırılan merino yünü, mükemmel iplik yapısına burada kavuşuyor ve extafine merino yününe dönüşüyor.

Smart Casual Kombinlerin Ana Parçası

Modern bir görünüm sunması için titizlikle çalışılan el emeği tasarımı, bütünlük sağlayan sedef düğme ve zarif çizgiyle vurgulanmış cep ayrıntısıyla Hemington triko business ceketler, ofis şıklığını bir üst seviyeye taşırken smart casual kombinleri tamamlıyor. Hemington triko business ceketler, yumuşacık yapısının sunduğu fevkalade hissi, mükemmel görünümüyle pekiştiriyor. Hemington triko business ceketler, stil sahibi erkeklere ilham veriyor.

Seçkin Renk Tonlarıyla Gelen Kusursuz Görünüm

Her zamanın modası olan ve iş giyim dünyasında ağırlığı geçmeyen tonlarla renklendirilen Hemington triko business ceket, sedef düğme ve logo ayrıntılarıyla görünümüne özgün detaylar katıyor. Hemington triko business ceket, özel zevklere hitap eden kusursuz bir parça...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.