FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
Hemington - Bisiklet Yaka Çizgili Beyaz Yazlık TrikoHemington - Bisiklet Yaka Çizgili Beyaz Yazlık Triko (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
549,00 TL
274,50 TL
274,50 TL
%50
Hemington - Bisiklet Yaka Çizgili Lacivert Yazlık TrikoHemington - Bisiklet Yaka Çizgili Lacivert Yazlık Triko (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
549,00 TL
274,50 TL
274,50 TL
%50
Hemington - Baklava Desen Beyaz-Lacivert Triko Polo T-ShirtHemington - Baklava Desen Beyaz-Lacivert Triko Polo T-Shirt (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
749,00 TL
749,00 TL
Hemington - Baklava Desen Lacivert-Beyaz Triko Polo T-ShirtHemington - Baklava Desen Lacivert-Beyaz Triko Polo T-Shirt (1)
HIZLI GÖRÜNÜM
749,00 TL
749,00 TL
toplam 4 adet ürün bulundu.

İncecik Yapısı ile Konforlu bir Giyim Deneyimi

Hemington pamuk triko koleksiyonunda, Ege’nin özel yetiştiricilerinden elde edilen birinci sınıf pamuk kullanılıyor. Üstün teknolojiye sahip Hemington tesislerinde tamamen doğal bir şekilde geliştirilen pamuk elyafları, triko çeşitlerine dönüşmeden önce özenli bir çalışma ile işlenerek mükemmel formlarına kavuşuyor. Her aşamasında ayrı bir tecrübenin saklandığı Hemington pamuk triko modelleri terletmiyor, nefes alıyor, bedene mükemmel oturuyor ve canlı renklerini yıllar boyunca koruyor. Özel davetlerden kendinize ayırdığınız kıymetli vakitlere kadar her anınızda, dolabınızda istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz konforlu bir şıklık için, V yaka yazlık triko ve polo yaka triko tişört modellerini tercih edebilirsiniz.

Rahat Kesimler, Mükemmel Kalıplar

Konforun ön planda olduğu rahat kesimlerle gün içinde esnek bir giyim deneyimi sunan Hemington triko modelleri, aynı zamanda tecrübe ile geliştirilmiş özel teknikler sayesinde bedene tam oturan kalıplara sahiptir. %100 saf pamuktan örülen Hemington pamuk triko koleksiyonu, sıcak havalarda tek başına sportif bir görünüm için, serin havalarda ise ceket ve hırka modelleri ile birlikte smart casual tarzlar için kullanılabilir. Yaz sıcaklarında pamuk trikonun ferahlığı vazgeçilemez bir deneyimdir, terletmez, sıcaklatmaz ve asla rahatsız etmez.

Beğenilen Desen ve Renklere Modern Yorumlar

Moda dünyasının en çok tutulan baklava desenine kendi özgün ve rafine yorumunu kazandıran Hemington Pamuk triko modelleri, doğal sedeften imal edilme düğmeleri, metal logo ayrıntısı ve dört mevsim giyilebilen yapısı ile estetik algıya sahip erkeklere özel bir seri… Pratik, şık ve konforlu bir giyim deneyimi için %100 saf pamuktan üretilen Hemington pamuk triko koleksiyonunun mucizelerini keşfetmeye hazırlanın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.