KOLEKSİYONLAR

Paylaş               

Hayattan Keyif Alan

Erkeklere Özel Koleksiyonlar

Bir erkek giyim dolabının tüm ihtiyacı, Hemington koleksiyonlarında yer alıyor. Kendini kalıplarla sınırlamayan ve hayatının yönünü kendi çizen erkekler için en kaliteli iplik ve kumaşlardan üretilen, özel detaylara sahip Hemington triko, kazak, gömlek, tişört, hırka ve pantolonlar; dış görünümü belirleyen unsurlardan çok daha fazlası. Hemington ürünleri, doğallıklarıyla duyuları harekete geçiriyor. Saf yün, ipek, kaşmir ve pamuk dokular, modern çizgiler ve zarif detaylar gündelik yaşamın içerisinde her anı keyifli ve farklı kılıyor.

Hemington koleksiyonundaki her bir ürün, dünyanın özel yerlerinden gelen tamamen doğal iplik ve kumaşlardan özel örgü teknikleri ile üretiliyor ve rafine aksesuarlar ile bezeniyor. Modern hayatın gereksinimine uygun şık ve konforlu tasarımlar, Hemington’u mükemmel görünmenin anahtarlarından biri haline getiriyor.Erkeklere Özel Koleksiyonlar

Hemington

Modern Şıklığın Yeni Şekli:

Hemington Triko Koleksiyonları


Avustralya’daki çiftliklerden elde edilen Woolmark sertifikalı tamamen doğal extra fine merino yünü, Himalayalar’dan gelen saf kaşmir, birinci sınıf ipek ve pamuk ipliklerden üretilen Hemington trikoları içerisinde yüzlerce yıllık bir uzmanlık barındırıyor. Nefes alabilen yapılarıyla her mevsim giyilebiliyor, yumuşak tuşeleriyle konforlu bir kullanım sunuyor. Mükemmel kalıpları ile vücuda tam oturuyor, giydiğiniz her an dikkatleri üzerinize çekiyor.Doğanın Sunduğu Mucize:
Merino Yünü


Tamamen doğal bir elyaf olan Merino, adeta doğanın bize sunduğu bir mucizedir. Merino yününün en kalitelisi, Avustralya’nın tertemiz hava ile çevrelenmiş çiftliklerinde yaşayan, yalnızca temiz su ve doğal otlarla beslenen merino koyunlarından elde edilir. Hemington koleksiyonlarında da bu Merino yünü kullanılır. Merino, tamamen yenilenebilen bir elyaftır, yani doğada çözülebilir.

Merino yününün en kaliteli biçimi olan Extra Fine Merino yünü, incecik ve nefes alan yapısı sayesinde her mevsim giyilebilir. Merino, UV ışınlarını yansıtma özelliği ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Havadar yapısı aşırı terlemeyi nostaljik bir soruna dönüştürürken aynı zamanda konforlu hareket edebilme esnekliği sağlar.

Hemington Extra Fine Merino triko koleksiyonunda kullanılan Merino yünler, dünyanın en geçerli sertifikalarından biri olan Woolmark güvencesi altındadır. Woolmark logosu, Hemington Merino trikonun çiftlikten gardırobunuza en yüksek kalite standartlarında üretildiğini garantiler.

     

Hemington
Hemington

Gerçekleşen Masallar:

İpek Koleksiyonu


Çin medeniyetinin yüz yıllar boyunca sırrını kendine saklayarak üretimini bir mite, bir masala dönüştürdüğü ipek, yumuşaklığını ve canlılığını üzerinde taşımak isteyen erkekler için Hemington koleksiyonlarında yer buluyor.

İpek doğaldır. İnsan cildine uyumlu yapısı ve parlak tonlarıyla şık görünür. Hemington ipek triko koleksiyonu, sahip olduğu mükemmel kalıplarıyla ince zevklerinden asla vazgeçmeyen erkeklere özeldir. İpek trikolar, nefes alır. İpek trikolar, bir erkeğin giyebileceği en değerli ürünlerden biridir.

Saf ve birinci sınıf ipeğin kullanıldığı Hemington ipek koleksiyonuyla dolabınızı ipeğin kadim kültürüyle zenginleştirin.     

Dünyanın En Değerlisi: Kaşmir


Tüm zamanların en özel elyafı kaşmir… Uğruna şarkılar yazılmış, efsanelere konu olmuş, imparatorların ve sultanların tercih ettiği bir yün çeşidi. Sadece özel bir keçi türünden elde edilebilen kaşmir, yıllar boyunca canlılığını kaybetmiyor ve deforme olmuyor.

Himalayalar’ın zirvelerinden gelen bir ayrıcalık olan kaşmiri kendiniz için giyersiniz... Kaşmir giyinmek, gösterişten uzak, estetiğe yakın bir seçkinlik.

Kaşmir, hikayesini dokunuşlarıyla anlatan çok özel bir elyaf. Kaşmirin masalsı duygusunu merak ediyorsanız onu üzerinize geçirmeniz yeterli. Hemington kaşmir kazaklarını her giyişinizde yeni bir hisse ve keşfe hazır olun.     

Keşmir

Modern Hayatın Hızına Uyumlu:
Hemington IQ


Özel bir teknikle işlenen Extra Fine Merino yününden üretilen Hemington IQ koleksiyonu, iş hayatında sürekli hareket halinde olan ve sıkça seyahate çıkan erkekler için mükemmel bir çözüm. IQ trikolar, bulunduğunuz bölgenin hava sıcaklığına göre kendini ayarlar, aşırı terlemeyi veya üşümeyi önler. Kolay kırışmaz, ütü gerektirmeden uzun süre kullanılabilir. Şeklini her zaman koruyan mükemmel kalıpları ve zarif detaylarıyla iyi görünümün en pratik hali olan Hemington IQ triko iş hayatındaki erkeklerin dolabında kesinlikle olması gereken bir seri.

Uzun süren bir araba yolculuğunda ya da sürekli hareket halinde olmanız gereken bir uçuş seyahatinde, Hemington IQ sayesinde iyi görünümünüzü pratik bir şekilde muhafaza edersiniz. Böylece şıklığınızdan ödün vermezken modern hayatın keyfini sürersiniz.     

Hemington IQ

Mükemmel Kalıplar, Özgün Detaylar:
Hemington Gömlekler


Hemington gömlekleri, konforun ön planda olduğu mükemmel kalıpları ile rahat bir kullanım sunarken, zarif detayları ve moda renkleriyle gün boyu iyi görünmenin mutluluğunu ve öz güvenini yaşatır. Hemington gömleklerinde yalnızca birinci kalite pamuk ve keten kullanılır. Tüm detaylar özenle işlenir.

Hemington gömlek koleksiyonlarında yoğun bir çalışma temposuna sahip erkekler için özel bir seri var: Non-Iron gömlekler. Kolay kırışmayan yapılarıyla saatler sonra bile üzerinizde çok şık bir görünüm sağlayan Hemington Non-Iron gömlekler, modern iş hayatındaki kişiler için üretildi.

En kaliteli saf pamuktan üretilen spor ve Oxford gömlekler ise sezon trendlerine uygun renkleri, sedef düğmeleri ve mükemmel kalıplarıyla her zaman iyi görünmek için ideal bir tercih. Hemington triko, ceket ve pantolonların tamamlayıcısı Hemington gömlekleriyle yüksek standartlara sahip bir giyim kültürünün tadını çıkarın.     

Hemington
Hemington

Mükemmel Görünümün Son Adımı:
Hemington Pantolonlar


Hemington marka köklerinin tüm izlerini taşıyan Hemington kanvas pantolonlar her ortamda iyi görünmeyi prensip edinmiş ince zevkli erkeklere özel… Sportif detayların zarif çizgilerle birleştiği bir tasarıma sahip Hemington kanvas pantolonlar, mükemmel kalıpları ile üzerinizde tam olması gerektiği gibi durur, rahat ve çok şık bir giyim deneyimi sunar.

Bir Hemington denim’i ayırt eden detaylar saymakla bitmez. Özel seçilen kumaşları, M logo nakışları, sportif yıkamaları ve mükemmel kalıpları ile Hemington denim koleksiyonu, gardırobunuzdaki her mevsim giyebileceğiniz ideal bir kombin tamamlayıcısıdır.

Hemington şortların rahat dünyasına adım atın. Maritime kombinlerin vazgeçilmez ürünü Hemington şort serisi, sezon renkleri ile triko poloların, oxford ve keten gömleklerin altında çok şık duruyor.

Hemington pantolon koleksiyonu, detaylara dikkat eden ve hayattan keyif almasını bilen erkeklerin tercihi.


     

Hemington

Nil'den Gelen Zarafet: Giza

Nil Nehri’nin insanlığa hediyelerinden Giza pamuğu, dünyanın en kaliteli elyaflarından birinin elde edilmesini mümkün kılar. Nil Nehri’nin bereketli topraklarından beslenerek özel bir mukavemet kazanan Giza pamuğu Hemington Giza triko koleksiyonu ile gardırobunuza geliyor.

Köklü İtalyan tesislerinde işlenen birinci kalite Giza pamuğu, mikrometrik gözenekleri ile nefes alırken güçlü mukavemeti ile mükemmel incelik ve uzunlukta ipliğin elde edilmesine olanak sağlıyor.

Her mevsim giyebileceğiniz Hemington Giza triko koleksiyonu, ayrıca özel bir teknikle işlendiği için tüylenmeme özelliğine sahiptir. Bu sayede ilk günkü görünümünü ve canlı yüzeyini uzun süre korur.

Hemington Giza triko koleksiyonuyla kadim kültürlerin hikayesini üzerinizde taşıyın.     

Hemington

Erkeklerin İhtiyaç Duyduğu Rahatlık:
Hemington Polo T-Shirt'ler


Polo yakayı, Hemington uzmanlığıyla keşfedin. Mükemmel kalıpları, sportif detayları ve konforlu kesimiyle Hemington polo t-shirt modelleri, her zaman özgür ve konforlu giyinme tarzı için ideal bir seçim.

Ege’nin bereketli ovalarından elde edilen birinci sınıf pamuklardan üretilen Hemington polo t-shirtler sezon trendlerine uygun renk ve desenlere sahip görünümü ve nefes alan dokusuyla sıcak havalarda özgür ve konforlu bir giyinme deneyimi sunar.

Ofis şıklığından hafta sonunun eğlenceli zamanlarına kadar yaşamın her anında kullanabilecek Hemington polo t-shirt’ler, ince zevkleri olan erkekler için özel renkler ve zarif detaylarla tasarlanır.     

Her Tarza ve Ana Uygun Renkler


İnsan psikolojisinde renklerin büyük önemi var. Yaşamı görünür kılan renkler, aynı zamanda insan zihninde çeşitli duyguları uyandırır. Her on yılda bir değişen nesille beraber farklılaşan moda akımlarında da renklerin psikolojisi kullanılır. Giyimde kullanılan renkler, görünüme duygular ve hikayeler katar...

Doğanın mucizelerini şekillendiren Hemington, renk paletini cazibeli ve estetik tonlarla tasarlar. Kaşmir, ipek, pamuk ve merino yününün en kaliteli iplikleriyle koleksiyonunu oluşturan Hemington, geniş renk paletiyle çeşitlilik sağlar. Dinlence zamanlarından resmi anlara, özel davetlerden önemli toplantılara kadar her ana ve ortama uyumlu renk tonları, Hemington koleksiyonlarını özel kılar.

Hemington renk ve desenlerinde aradığınız görünümü bulacaksınız. Çünkü zevk sahibi dünyanızı, yaşanan her saniyeye olan inancınızı ve özgürlüğe olan bağlılığınızı tanıyoruz.     

Hemington

 

Birbirinden Özel ve Değerli Koleksiyonlar


 
 

Birinci Sınıf Kaliteye Ulaşmanın En İdeal Yolu

Dünyanın dört köşesini geziyor, birinci sınıf kalitedeki iplikleri seçiyor, giyim dünyasının önemli isimleriyle çalışıyor ve uluslararası standartlara sahip tesislerimizde çalışanlarımıza ne kadar değerli olduklarını hissettiriyoruz. Fiyat politikalarımızı, hizmet anlayışımızla çelişmeyecek şekilde en doğru rakamlarla belirliyoruz. Değer bilen erkeklere, hayatı giydiriyoruz.

Hemington ile hayatı özgürce ve keyifle giyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.