E-BÜLTEN

HEMINGTON KOLEKSİYONLARI

Paylaş               

Hayattan Keyif Alan

Erkeklere Özel Koleksiyonlar

Bir erkek giyim dolabının tüm ihtiyacı, Hemington koleksiyonlarında yer alıyor. Kendini kalıplarla sınırlamayan ve hayatının yönünü kendi çizen erkekler için en kaliteli iplik ve kumaşlardan üretilen, özel detaylara sahip Hemington triko, kazak, gömlek, tişört, hırka ve pantolonlar; dış görünümü belirleyen unsurlardan çok daha fazlası. Hemington ürünleri, doğallıklarıyla duyuları harekete geçiriyor. Saf yün, ipek, kaşmir ve pamuk dokular, modern çizgiler ve zarif detaylar gündelik yaşamın içerisinde her anı keyifli ve farklı kılıyor.

Hemington koleksiyonundaki her bir ürün, dünyanın özel yerlerinden gelen tamamen doğal iplik ve kumaşlardan özel örgü teknikleri ile üretiliyor ve rafine aksesuarlar ile bezeniyor. Modern hayatın gereksinimine uygun şık ve konforlu tasarımlar, Hemington’u mükemmel görünmenin anahtarlarından biri haline getiriyor.Erkeklere Özel Koleksiyonlar
Hemington

Doğanın Sunduğu Mucize:

Merino Yünü

Tamamen doğal bir elyaf olan Merino, adeta doğanın bize sunduğu bir mucizedir. Merino yününün en kalitelisi, Avustralya’nın tertemiz hava ile çevrelenmiş çiftliklerinde yaşayan, yalnızca temiz su ve doğal otlarla beslenen merino koyunlarından elde edilir. Hemington koleksiyonlarında da bu Merino yünü kullanılır. Merino, tamamen yenilenebilen bir elyaftır, yani doğada çözülebilir.

Merino yününün en kaliteli biçimi olan Extra Fine Merino yünü, incecik ve nefes alan yapısı sayesinde her mevsim giyilebilir. Merino, UV ışınlarını yansıtma özelliği ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Havadar yapısı aşırı terlemeyi nostaljik bir soruna dönüştürürken aynı zamanda konforlu hareket edebilme esnekliği sağlar.

Hemington Extra Fine Merino triko koleksiyonunda kullanılan Merino yünler, dünyanın en geçerli sertifikalarından biri olan Woolmark güvencesi altındadır. Woolmark, Hemington Merino trikonun çiftlikten gardırobunuza en yüksek kalite standartlarında üretildiğini garantiler. Doğanın sunduğu bu mucize, Hemington ile gardırobunuza ulaşıyor.

     

Gerçekleşen Masallar:

İpek Koleksiyonu


Çin medeniyetinin yüz yıllar boyunca sırrını kendine saklayarak üretimini bir mite, bir masala dönüştürdüğü ipek, yumuşaklığını ve canlılığını üzerinde taşımak isteyen erkekler için Hemington koleksiyonlarında yer buluyor.

İpek doğaldır. İnsan cildine uyumlu yapısı ve parlak tonlarıyla şık görünür. Hemington ipek triko koleksiyonu, sahip olduğu mükemmel kalıplarıyla ince zevklerinden asla vazgeçmeyen erkeklere özeldir. İpek trikolar, nefes alır. İpek trikolar, bir erkeğin giyebileceği en değerli ürünlerden biridir.

Saf ve birinci sınıf ipeğin kullanıldığı Hemington ipek koleksiyonuyla dolabınızı ipeğin kadim kültürüyle zenginleştirin.     

İpek Koleksiyonu
Keten

Saf ve Kaliteli

Keten Dokusu


Yüzlerce yıllık deneyime sahip işletmelerden elde edilmiş, Hemington koleksiyonlarında modern bir bakış açısıyla şekillendirilmiş bir rahatlık, keten…

Her ayrıntısına ayrı özen gösterilmiş, yıpranmaz yapısıyla yıllarca kullanılabilen, sadeliğin estetiğini yansıtan Hemington Keten koleksiyonuyla dolabınızda nefes alan bir tarza yer açabilirsiniz.     

Dünyanın En Değerlisi

Kaşmir


Tüm zamanların en özel elyafı kaşmir… Uğruna şarkılar yazılmış, efsanelere konu olmuş, imparatorların ve sultanların tercih ettiği bir yün çeşidi. Sadece özel bir keçi türünden elde edilebilen kaşmir, yıllar boyunca canlılığını kaybetmiyor ve deforme olmuyor.

Himalayalar’ın zirvelerinden gelen bir ayrıcalık olan kaşmiri kendiniz için giyersiniz... Kaşmir giyinmek, gösterişten uzak, estetiğe yakın bir seçkinlik.

Kaşmir, hikayesini dokunuşlarıyla anlatan çok özel bir elyaf. Kaşmirin masalsı duygusunu merak ediyorsanız onu üzerinize geçirmeniz yeterli. Hemington kaşmir kazaklarını her giyişinizde yeni bir hisse ve keşfe hazır olun.     

Hemington
Hemington

Nil’den Gelen Zarafet:

Giza Pamuğu


Nil Nehri’nin insanlığa hediyelerinden Giza pamuğu, dünyanın en kaliteli elyaflarından birinin elde edilmesini mümkün kılar. Nil Nehri’nin bereketli topraklarından beslenerek özel bir mukavemet kazanan Giza pamuğu Hemington Giza triko koleksiyonu ile gardırobunuza geliyor.

Köklü İtalyan tesislerinde işlenen birinci kalite Giza pamuğu, mikrometrik gözenekleri ile nefes alırken güçlü mukavemeti ile mükemmel incelik ve uzunlukta ipliğin elde edilmesine olanak sağlıyor.

Her mevsim giyebileceğiniz Hemington Giza triko koleksiyonu, ayrıca özel bir teknikle işlendiği için tüylenmeme özelliğine sahiptir. Bu sayede ilk günkü görünümünü ve canlı yüzeyini uzun süre korur.

Hemington Giza triko koleksiyonuyla kadim kültürlerin hikayesini üzerinizde taşıyın.

     

İncecik ve Pürüzsüz

Pima Pamuğu


Pima pamuk, ekstra uzun elyaflı pamuk çeşitleri arasında yer alır. Adı, 1700'lü yıllarda Amerika'nın güneybatı kıyılarında yetiştirilmesine ön ayak olan Kızılderili kabilesinin isminden gelir. Peru'nun yanı sıra Amerika ve Avustralya'da da yetiştirilir. 

Pima pamuğundan elde edilen kumaşlar, çok daha yumuşak ve dayanıklı olur. Pürüzsüz yüzey dokusu ve yüksek emiciliği, renklerin çok daha canlı görülmesini sağlar.     

Hemington

Üzerinizdeki Hazine:

Alpaka Yünü


Sadece Peru ve Bolivya’da yaşayan özel bir tür olan Alpaka develerinden elde edilen Alpaka yünü; benzersiz yumuşaklığı, inanılmaz hafifliği ve kendine has özellikleri ile dünyanın en değerli yünlerinden birisidir.

Alpaka yünü, doğası gereği su geçirmez ve çok iyi yalıtıma sahiptir. Bu özellikleri ile en soğuk ve ıslak kış günlerinde bile sımsıcak ve yumuşacık bir his sunar.     

Hemington

Sıcaklığı Keşfedin:

Lambswool


Özel bir deneyim, ideal sıcaklık hissi, kusursuz yumuşaklık… Lambswool, eşsiz iplik yapısı ve asla rahatsızlık vermeyen dokusu ile konfor sunarken sıcaklık hissi sağlayan formu ile de en soğuk günlerde bile keyifli bir giyim deneyimi yaşatır.

Hemington Lambswool Koleksiyonu; saf, doğal ve Woolmark sertifikasına sahip Lambswool, yani kuzu yünü içeriğine sahiptir.


     

Hemington IQ
Hemington IQ

Modern Hayatın Hızına Uyumlu:

Hemington IQ


Özel bir teknikle işlenen Extra Fine Merino yününden üretilen Hemington IQ koleksiyonu, iş hayatında sürekli hareket halinde olan ve sıkça seyahate çıkan erkekler için mükemmel bir çözüm. IQ trikolar, bulunduğunuz bölgenin hava sıcaklığına göre kendini ayarlar, aşırı terlemeyi veya üşümeyi önler. Kolay kırışmaz, ütü gerektirmeden uzun süre kullanılabilir. Şeklini her zaman koruyan mükemmel kalıpları ve zarif detaylarıyla iyi görünümün en pratik hali olan Hemington IQ triko iş hayatındaki erkeklerin dolabında kesinlikle olması gereken bir seri.

Uzun süren bir araba yolculuğunda ya da sürekli hareket halinde olmanız gereken bir uçuş seyahatinde, Hemington IQ sayesinde iyi görünümünüzü pratik bir şekilde muhafaza edersiniz. Böylece şıklığınızdan ödün vermezken modern hayatın keyfini sürersiniz.


     

 
 

Hemington Farkı

Dünyanın özel köşelerini geziyor, birinci sınıf kalitedeki iplik ve kumaşları seçiyor, uluslararası standartlara sahip tesislerimizde bu ham maddeleri özenle işliyoruz. Giyim dünyasının önemli isimleriyle çalışıyor, her biri üzerinde düşünülmüş, vücuda tam uygun kalıplarda modeller tasarlıyoruz. Yalnızca iplik ve kumaşlarımız değil, aynı zamanda kullandığımız tüm aksesuarlarımızı da rafine malzemelerden seçiyoruz. Kendi değerinin farkında olan erkeklere, giydiklerini her anı keyifli kılacak bir koleksiyon sunuyoruz. Bu sebeple diyoruz ki;

Ne Giydiğin Seni Belirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.