Aynı Gün Teslimat Hizmetimiz


Hemington Online Mağaza'dan vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimat süresi seçtiğiniz teslimat türüne göre değişiklik gösterir. Tercih edebileceğiniz teslimat şekilleri şu şekildedir:

Türkiye'nin her yerine UPS veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz teslimat: Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir. Paketiniz kargoya verildikten sonra 2 ila 4 iş günü içerisinde size ulaştırılır.

İstanbul İçi Siparişlerde Aynı Gün Hızlı Teslimat: Bu seçenek tercih edildiğinde saat 14:00'dan önce verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kurye ile tarafınıza teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Aynı gün teslimat hizmet bedeli 3.500 TL altı siparişler için 59,90 TL'dir. 3.500 TL ve üzeri siparişler için ücretsizdir.


İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT

Aynı gün teslimat sadece İstanbul için geçerlidir. Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler Hızlı Teslimat’a dahil değildir.

Dahil olmayan bölgeler: Adalar, Çatalca, Şile, Silivri, Tuzla, Kartal, Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy, Beykoz Alibahadır mahallesi, Beykoz Anadolufeneri mahallesi, Beykoz Bozhane mahallesi, Beykoz Cumhuriyet mahallesi, Beykoz Göllü mahallesi, Beykoz İshaklı mahallesi, Beykoz Kılıçlı mahallesi, Beykoz Öğümce mahallesi, Beykoz Paşamandıra mahallesi, Beykoz Poyrazköy mahallesi, Beykoz Riva mahallesi, Beykoz Mahmut Şevket Paşa mahallesi, Büyükçekmece, Çekmeköy, Pendik , Sancaktepe Sultanbeyli, Sultangazi, Sarıyer Demirciköy mahallesi, Sarıyer Garipçe mahallesi, Sarıyer Gümüşdere mahallesi, Sarıyer Kısırkaya mahallesi, Sarıyer Kumköy/Kilyos mahallesi, Sarıyer Rumelifeneri mahallesi, Sarıyer Uskumruköy mahallesi

İndirim dönemleri, özel gün ve/veya yoğun kampanya dönemleri, öngörülemeyen mücbir sebepler nedeniyle aynı gün teslimat hizmetinin verilememesi durumunda müşteri hizmetleri temsilcimiz sizi telefon ve/veya e-mail kanalı ile bilgilendirecek ve ödemiş olduğunuz ek hizmet bedeli tarafınıza iade edilecektir.

Hafta sonu ve resmi tatil günleri ürün çıkış ve kargo/kurye teslimat sürelerine dahil değildir.

Keyifli alışverişler dileriz.

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat Hizmetimiz


İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT

Hemington Online Mağaza'dan vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimat süresi seçtiğiniz teslimat türüne göre değişiklik gösterir. Tercih edebileceğiniz teslimat şekilleri şu şekildedir:

Türkiye'nin her yerine UPS veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz teslimat: Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir. Paketiniz kargoya verildikten sonra 2 ila 4 iş günü içerisinde size ulaştırılır.

İstanbul İçi Siparişlerde Aynı Gün Hızlı Teslimat: Bu seçenek tercih edildiğinde saat 14:00'dan önce verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kurye ile tarafınıza teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Aynı gün teslimat hizmet bedeli 3.500 TL altı siparişler için 59,90 TL'dir. 3.500 TL ve üzeri siparişler için ücretsizdir.

Aynı gün teslimat sadece İstanbul için geçerlidir. Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler Hızlı Teslimat’a dahil değildir. Dahil olmayan bölgeler: Adalar, Çatalca, Şile, Silivri, Tuzla, Kartal, Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy, Beykoz Alibahadır mahallesi, Beykoz Anadolufeneri mahallesi, Beykoz Bozhane mahallesi, Beykoz Cumhuriyet mahallesi, Beykoz Göllü mahallesi, Beykoz İshaklı mahallesi, Beykoz Kılıçlı mahallesi, Beykoz Öğümce mahallesi, Beykoz Paşamandıra mahallesi, Beykoz Poyrazköy mahallesi, Beykoz Riva mahallesi, Beykoz Mahmut Şevket Paşa mahallesi, Büyükçekmece, Çekmeköy, Pendik , Sancaktepe Sultanbeyli, Sultangazi, Sarıyer Demirciköy mahallesi, Sarıyer Garipçe mahallesi, Sarıyer Gümüşdere mahallesi, Sarıyer Kısırkaya mahallesi, Sarıyer Kumköy/Kilyos mahallesi, Sarıyer Rumelifeneri mahallesi, Sarıyer Uskumruköy mahallesi

İndirim dönemleri, özel gün ve/veya yoğun kampanya dönemleri ile öngörülemeyen mücbir sebepler nedeniyle aynı gün teslimat hizmetinin verilememesi durumunda müşteri hizmetleri temsilcimiz sizi telefon ve/veya e-posta kanalı ile bilgilendirecek ve ödemiş olduğunuz ek hizmet bedeli tarafınıza iade edilecektir.

Hafta sonu ve resmi tatil günleri ürün çıkış ve kargo/kurye teslimat sürelerine dahil değildir.

Keyifli alışverişler dileriz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.