Desenli Kazak

Moda çevrelerince kabul görmüş popüler desenleri, Hemington ayrıcalığıyla üzerinize giyin. Birinci kalite yün, ipek, pamuk ve kaşmirden üretilen desenli kazak modelleri; baklava, örgü saç ve kar motifi gibi her dönemin modası desenlere sahip. Özgün bir görünüm ve konforlu bir giyim için Hemington desenli erkek kazak modellerini keşfedin.

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
Hemington - Açık Yeşil Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak Hemington - Açık Yeşil Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak (1)
%63İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
379,00 TL
139,00 TL
139,00 TL
Hemington - Rose Wood Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak Hemington - Rose Wood Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak (1)
%63İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
379,00 TL
139,00 TL
139,00 TL
Hemington - Mavi Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak Hemington - Mavi Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak (1)
%63İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
Mavi Boğazlı Kaşmir Pamuk İnce Kazak
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Kaşmir Pamuk
379,00 TL
139,00 TL
139,00 TL
toplam 3 adet ürün bulundu.

Saf Yünün Tutkulu Hissi

Hemington desenli kazak modellerinde nefes alan yapıya ve ısıyı içeride tutan dokuya sahip saf yünler kullanılıyor. Kar motifleri ve örgü saç desenleriyle pekiştirilen görünüm, yumuşacık tuşe ve ısıyı içeride tutan geliştirilmiş özel iplik yapısı sayesinde Hemington desenli kazaklar, bir erkeğin gardırobunda bulunan en özel parçalarından birine dönüşüyor. Hemington desenli kazaklar, her ortama ve ana uyuyor... Hemington erkek giyim ürünlerinde kullanılan doğal yün; kaşındırmıyor, batmıyor ya da alerjik reaksiyonlara neden olmuyor. İnsan teniyle uyumlu, konforlu ve sıcacık tutan Hemington desenli kazaklar; farkını özgün tarzıyla yansıtmak isteyen erkeklere özel...

Konforun Masalsı Hali: Kaşmir Yün Kazaklar

Dünyanın özel köşelerinden elde edilip köklü İtalyan tesislerinde işlenen saf kaşmir yünü, Hemington desenli kazaklara dönüşürken yumuşacık doku ve sıcacık tutan bir yapıya sahip olur. Doğal yünle beraber saf kaşmir kullanılarak üretilen Hemington desenli kazakları, fit kalıpları sayesinde iyi görünümü pekiştirirken smart casual kombinlere yeni fikirler verir. Üst düzey konfor ve mükemmel görünümün sırrı, Hemington kaşmir yün desenli kazaklar.

Özgün Çizgiler: Hemington Desenli Erkek Kazak Modelleri

Hemington desenli kazak modellerinde kullanılan motifler, moda camiasında uzun süre boyunca geniş çevrelerce beğenilmiş olanlardan seçilir. Baklava, örgü saç ve kar motifleri Hemington tarafından özgün çizgilerle yeniden oluşturulurken modern akımlardan esin alınır. Fit kalıplara ve şal yaka gibi tasarım çeşitliliğine sahip Hemington desenli kazak modelleriyle sımsıcak bir hissi, konforlu bir giyim deneyimiyle birleştirin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.