FİLTRELER
SIRALAMA
{{F.NAME}}
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
Beden
TÜMÜNÜ SEÇ X FİLTRELERİ KALDIR
X SEÇİLENLERİ KALDIR
SIFIRLA
UYGULA
toplam 0 adet ürün bulundu.

Dış Mekanda Smart Casual: Hemington Triko Spor Ceket

Birinci sınıf ipliklerle örülüp özel aksesuarlarla görünümü tamamlanan Hemington triko spor ceket modelleri, titizlikle çalışılan özel bir tasarım sürecinin sonucunda ortaya çıkıyor. Tüm erkek giyim tarzlarına uyum sağlayan şık tasarımı, her zaman ve her ortamda konforlu bir kullanım sunan yapısıyla Hemington triko spor ceketler; smart casual kombinlerin modern görünümünü tamamlıyor. Nefes alan dokuya sahip triko spor ceketler, bir erkeğin ihtiyaç duyduğu konforu tam anlamıyla sunması için özel olarak geliştiriliyor. Hemington triko spor ceketler, mükemmel kalıpları ve estetik renk tonlarıyla stil sahibi erkeklere hitap ediyor..

Tüylenmeyen Özel Dokular: Zero Pilling

Zero pilling tekniğiyle geliştirilen iplik yapısı sayesinde Hemington triko spor ceketler tüylenme yapmıyor. Böylece estetik görünümünü uzun süre boyunca koruyor, Hemington kanvas pantolon ve triko polo tişört modelleriyle kusursuz bir görünüm oluşturuyor. Doğa maceralarından özel seyahatlerde, seçkin davetlerden bir erkeğin kendine ayırdığı en özel zamanlara kadar her anda şıklık sunan triko spor ceketler, yüksek standartlardaki iplik yapısı sayesinde konforu en üst seviyeden hissettiriyor. Hemington triko spor ceketler, özgürlüğü bir giyim kültürüne dönüştürüyor.

Mükemmel Kalıplarla Pekişen Görünüm

Hemington tesislerinde mükemmel kalıplarla tasarlanan triko spor ceketler; zarif logo nakışı, kumaş kaplı ön yüzeyi ve fermuarlı kesimiyle özgür ruhu simgeleyen modern bir görünüme dönüşüyor. Siyah, mavi ve lacivert gibi her zamanın modası tonlarla renklendirilen triko spor ceketler, her daim iyi görünmesini bilen erkeklere özel...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.