E-BÜLTEN

Hemington büyüleyici Sonbahar-Kış 2021/22 Koleksiyonu "Up to New Horizons", yaşamlarımızdan ilham alıyor. Değişimin öncüsü Hemington, keşfetme ve yeni ufuklara ulaşma yolculuğunda erkeklere eşlik ediyor. Bizlere kalan sadece bu muhteşem birlikteliği keşfetmek. Şimdi keşfedin ve yeni ufuklara ulaşın.

AUTUMN-WINTER
2021/22

Hemington Sonbahar – Kış 2021/22 koleksiyonu yepyeni bir giyim deneyimi sunuyor. İlhamını doğadan alan ve hayatın içinden tasarımlarla günlük hayatınıza konforlu şıklık katan Hemington, modaya bu sezon da sürdürülebilirlik ilkesi ile yön vermeye devam ediyor.

Yeni koleksiyon, kaynağını doğadan alan, hayatınızın ritmine eşlik edecek iddialı, pozitif ve güçlü renklerle harmanlanmış 4 temadan oluşuyor.

01

NOSTALGIA

TEMASI

Koleksiyondaki dört temadan birincisi olan Nostalgia, doğanın huzurundan ve doğal renklerinden ilham alıyor. Koyu kahverengiden tütüne tüm doğal tonlar, camel ve sıcak turuncu tonları ile etkileyici renk kompozisyonları Sonbahar-Kış 2021/22 sezonuna doğadan aldığı uyumu katacak.

02

OPTIMISM

TEMASI

Koleksiyonun ikinci teması Optimism, doğanın güzelliğini ve canlı renklerini harmanlıyor. Bu koleksiyonda doğanın enerjisi ile detaylarla fark yaratan dokunuşların uyumu sizleri hayran bırakacak. Mavinin tüm kış tonları ile çekici kırmızı tonlarının muhteşem birlikteliği, Sonbahar/Kış 2021-22 sezonuna enerji katacak.

03

BALANCE

TEMASI

Koleksiyonun üçüncü teması olan Balance, doğanın muhteşem dengesinden ve huzurlu renklerinden oluşuyor. Zümrütten yosuna yeşilin muhteşem tonları ile soğuk mavi tonlarının eşsiz uyumu Sonbahar/Kış 2021-22 sezonuna dinginlik katacak.

04

REINVENTION

TEMASI

Koleksiyonun dördüncü teması olan Reinvention, doğanın kusursuz dönüşümü ve keskin renklerini buluşturuyor. Mistik siyah tonları ile baştan çıkarıcı bordo tonlarının kusursuz birlikteliği Sonbahar/Kış 2021-22 sezonuna güç katacak.

TRİKO

KOLEKSİYONU

Sonbahar-Kış 2021/22 sezonu triko koleksiyonu yine HEMINGTON ruhuna özgü anlayışla ve ince detaylarla tasarlanarak beğeninize sunuluyor. Baklava, çizgi, ekose gibi zamansız desenlerin modern ve çağdaş tarzlara dönüştüğü bu koleksiyon size her daim yeni kalan stillerin modern yansımalarını üzerinizde taşıma fırsatı sunuyor.

Çift taraflı giyilebilen ve size tek ürünle iki farklı stil sunan Merino Extrafine Blazer Ceketlerimiz, günlük yaşam temponuza kolayca uyum sağlayan ve konfor katan örme detaylı spor ayakkabılarımız gibi pek çok fark yaratan ürün yeni sezon triko koleksiyonumuzla dolaplarınızın vazgeçilmez parçaları olmaya aday. Merino Extrafine, İpek, Alpaka ve Saf Kaşmir gibi özel kalite iplikler yeni triko koleksiyonumuzun temelini oluşturuyor ve HEMINGTON koleksiyonlarının üstün kalitesini ve doğallığını bir kez daha vurguluyor.

ŞİMDİ KEŞFET

LOUNGEWEAR

KOLEKSİYONU

Hemington yeni Loungewear Koleksiyonunda yer alan ürünler tamamen doğal ipliklerden üretilerek, rahatlığı ve konforu trendlerle birleştiren tasarımlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Loungewear koleksiyonu ile Hemington erkekleri için bu sezon evde de çok şık geçecek.

ŞİMDİ KEŞFET

ACTIVEWEAR

KOLEKSİYONU

Hemington Activewear Koleksiyonu, sonbahar kış sezonunda dinamik dizaynlarının yanı sıra kırışmama özellikleri ve sahip oldukları su itici yüzeyleri ile hayatın içinde doğal bir konfor sunarken, stilinizi fonksiyonellikle birleştiriyor. Hayata hareket katmayı seven Hemington erkekleri için tarz her ana yayılacak.

ŞİMDİ KEŞFET

ASPEN

KOLEKSİYONU

Colorado dağlarının eşsiz ve doğal güzelliğinden ve Aspen bölgesinin kayak sporu mirasından esinlenilerek tasarlanan ASPEN koleksiyonunda, Hemington köklerinden gelen kaşmir ve saf doğal elyaflar yumuşacık kazaklara, atkı ve berelere dönüşüyor. Kaz tüyü içeriği ile maksimum koruma sağlayan montlar ile güçlenen ASPEN koleksiyonu, soğuk kış günlerinde sizlere ayrı bir stil katacak.

ŞİMDİ KEŞFET

Hemington’un bu çok özel giyim deneyimi sunan Sonbahar-Kış 2021/22 Koleksiyonu "Up to New Horizons” hayatın doğal ritmi içinde, yepyeni ve bambaşka ufukları keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ ALIŞVERİŞE BAŞLA
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.