OFİS ŞIKLIĞI

Uluslararası standartlara sahip birinci kalite doğal ipliklerle örülen Hemington triko ceket, spor ceket, chino pantolon, kanvas pantolon, non-iron gömlek ve triko polo tişörtlerin bir araya geldiği business kombinlerle şık bir iş gününe hazırlanın. Hemington erkek giyim ürünleriyle başarılarınızı görüntünüze yansıtın.

Şıklığı
İNCELE
Rahatlığı
İNCELEUyumu
İNCELE
Kombini
İNCELE

Başarının Görünümü: Hemington Business Kombinler

Business casual, smart casual konseptine göre biraz daha sınırları olan bir giyim tarzı. Kanvas ve chino pantolonların tercih edildiği business casual kombinler, iş dünyasında daha ciddi ve klasik bir görünüme sahip olmak isteyen erkekler için ideal. Hemington business kombinler, estetik algısı yüksek erkekler için özel renk ve desenlerle bir bütünlük oluşturuyor.

Hareketli İş Hayatında Rahatlığın Tanımı

İş hayatının yoğun zamanlarında giyim tarzı oldukça etkileyici bir faktöre dönüşür. Tercih edilen kıyafetlerdeki iplik ve örgü kalitesi, uzun süren çalışmalarda ya da yolculuklarda konforu belirler. Hemington ürünlerinde kullanılan bütün iplikler, örneğin Woolmark sertifikalı Merino yününün İtalya’da işlenmesiyle üretilen extrafine Merino iplikleri gibi, nefes alan bir dokuya sahiptir. Hemington erkek giyim ürünleri, bu özellik sayesinde tenin solunum yapmasına izin verir ve aşırı terlemeyi önlerler. Birinci sınıf pamuk iplikleriyle örülen pantolon, gömlek, süveter ve ceketlerle tasarlanan kombinlerle iş dünyasında ilham kaynağı olun.

Zevk Sahibi Erkeklere Özel Renkler

Baklava desenli triko pamuk polo tişörtler, chino pantolonlarla ahenkli bir görüntü oluşturur. Çalışırken daha klasik bir giyim tarzı için Hemington pamuk spor ceket, gömlek ve pantolon kombinlerin şıklığı tercih edilebilir.

Sadeliğin ön planda tutulduğu Hemington business kombinlerde seçilen renk tonları, modern moda trendlerine uygun olarak belirlenir. Hemington business kombinlerle iş hayatında şıklığın görüntüsüne ve konforun iyi hissine sahip olun.

Sürekli Seyahat Halindeki Erkeklerin Pratik Asistanı: Hemington IQ

Avustralya’nın yemyeşil çiftliklerinden gelen Woolmark sertifikalı birinci sınıf merino ipliklerinin doğal yöntemlerle modernize bir şekilde işlenmiş hali Hemington IQ ile yepyeni bir giyim deneyimine hazır olun. Isı dengesini koruyan, nefes alan, bavulunuzda kırışmayan ve erkekleri özel kılan Hemington IQ; iş dünyasında pratikliği ve rahatlığı arayan her erkeğin sahip olması gereken bir koleksiyon.

Uzun Mesailere Özel: Non-Iron Gömlekler

Fazla mesai gerektiren ya da uzun mesafeler aşılması gereken günlerde, iyi görünümü korumak zordur çünkü gömlekler belirli bir zaman aralığından sonra kırışmaya başlar. Uzun yıllar boyunca geliştirilen özel kumaşlarla üretilen Hemington Non-Iron gömlekler ile bu problemden kurtulabilirsiniz. Diğer gömleklere göre çok daha az deforme olan yapısıyla Non-Iron gömlekler, iyi görünümü yirmi dört saate yaymanın en şık yolu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.