SMART CASUAL KOMBİNLER

Modern iş dünyasının trendlerinden smart casual, birinci sınıf ipliklerle örülmüş erkek giyim ürünleriyle Hemington kataloglarında. Hemington smart casual kombinlerle iş hayatının yoğun temposuna konforlu bir giyim tarzıyla ayak uydurun. Doğal ve nefes alabilen yapılarıyla Hemington T-Shirt, triko, hırka, ceket, pantolonlarla mükemmel görünmenin keyfini çıkarın.

Casual Giyim Ne Demek?

İş dünyasının geleneksel giyim tarzı, günümüzün hareketli çalışma koşullarında kişilerin performansını etkilemekteydi. Çalışma dünyasının yoğun temposu, esneklik ihtiyacını ön plana çıkardı. Casual giyim akımı, bu ihtiyaçtan ötürü ilk başta yoğun çalışma temposu olan küçük işletmelere, ardından da uluslararası ölçekte küresel şirketlere yayıldı. Casual, giyim dünyasında “gündelik” anlamına geliyor. Yani samimi ortamlarda giyilen rahat kıyafetlere casual giyim deniyor.

Smart Casual Nedir?

Smart casual, geleneksel iş giyim konseptinin esnekliği engelleyen yapısına karşı çıkan bir iş modası trendi. Smart casual, gündelik hayatta giyilen kıyafetlerin rahatlığını, iyi görünümden asla ödün vermeden iş hayatına entegre etmeye deniyor.

Hafta Sonu Öncesi Rahatlığı: Smart Casual’ın Hikayesi

Smart casual, Amerika’da “free friday” konseptiyle ortaya çıkmış bir trend. Yoğun çalışma temposuna sahip kurumsal yerlerde uygulanan “serbest cuma”, çalışanların belirli etik kurallara bağlı kalarak serbest kıyafetlerle gelebildiği bir gün. Triko, hırka, gömlek, tişört ve chino ile kanvas pantolon gibi rahat erkek giyim ürünleriyle takım elbisenin şıklığını elde eden kombinler, smart casual fikrinin ana konseptini oluşturuyor.

Uluslararası standartlara sahip doğal ipliklerle örülen Hemington ürünleriyle tasarlanan smart casual kombinlerle, iş hayatınızda konforunuzdan ödün vermeden şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rahatlığın En Şık Hali

Avustralya’nın Woolmark sertifikalı çiftliklerinden gelen yünlerin İtalya’da işlenmesiyle elde edilen extrafine Merino iplikleri, insanlığın gördüğü en müthiş hisse sahip kaşmir ile ipek, Ege ovasının A kalite pamuğu ve Mısır’ın birinci sınıf Giza 86 pamuğuyla üretilen Hemington erkek giyim ürünleri; smart casual kombinler için ideal bir seçim.

Hemington smart casual kombinlerle şıklığınıza rahatlık katın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.