Hemington Pamuk Kaşmir Hırka

Pamukla kaşmirin birleşimiyle ortaya çıkan bir eser, Hemington pamuk kaşmir hırkalar… Yumuşacık tuşesi, mükemmel kalıpları, zarif örgü detayları ve kusursuz bir konfor sağlayan geliştirilmiş iplik yapısıyla dört mevsim giyilebilen pamuk kaşmir hırkalar; bir erkeğin her an ve her ortamda iyi görünümünü pekiştirmek için kullanabileceği bir parça...

ARAMA
FİLTRELER
SIRALAMA
Kategoriler
{{F.NAME}}
Beden
Tümünü Göster
SIFIRLA
GÜNCELLE
Hemington - Mavi Pamuk Kaşmir Cepli Hırka Hemington - Mavi Pamuk Kaşmir Cepli Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
419,00 TL
209,50 TL
209,50 TL
Hemington - Rose Wood Pamuk Kaşmir Cepli Hırka Hemington - Rose Wood Pamuk Kaşmir Cepli Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
419,00 TL
209,50 TL
209,50 TL
Hemington - Açık Yeşil Pamuk Kaşmir Cepli Hırka Hemington - Açık Yeşil Pamuk Kaşmir Cepli Hırka (1)
%50İNDİRİM
HIZLI GÖRÜNÜM
419,00 TL
209,50 TL
209,50 TL

Sımsıcak bir Konfor: Hemington Pamuk Kaşmir Hırka

Dünyanın zirvelerinde yaşayan capra keçilerinden elde edilen kaşmir, mükemmel özellikleriyle çok değerli bir yün. Isıyı içinde uzun süre boyunca tutabilen yünlerden biri olan kaşmir, aynı zamanda özelleşmiş iplik yapısı sayesinde nefes alıyor ve böylece serin esintilerde konforlu bir sıcaklık sağlıyor. Birinci sınıf pamuk ve kaşmirlerin bir araya geldiği Hemington pamuk kaşmir hırkalar, tarz sahibi erkeklerin iyi görünümlerine tutku katıyor.

Stil Sahibi Erkeklerin Seçimi

Pamuk kaşmir hırka modelleri, zarif ayrıntıları ve mükemmel kalıplarıyla iyi görünümü bir adım öteye taşıyor. Kaşmirin kusursuz hissi, birinci sınıf pamuğun özel yapısıyla bir araya gelince ortaya çok özel bir parça çıkıyor: Hemington pamuk kaşmir hırka… İş kombinlerinden özel gün tarzlarına kadar geniş bir aralıkta kullanılan pamuk kaşmir hırkalar, nefes alan iplik yapısıyla serin esintilerde ya da soğuk havalarda; dört mevsim boyunca giyilebiliyor.

Özgün Tarzı Yansıtan Estetik Tonlar

Tarihin en beğenilen motiflerini içeren desenli modelleriyle farklılık sunan Hemington, hırka modellerinde farklı yaka tipleriyle çeşitlilik sunarken kullandığı doğal sedef düğmelerle doğanın mucizelerini şekillendiriyor. Pamuk kaşmir hırkalar, geliştirilmiş iplik yapısı sayesinde formlarını uzun süre koruyor. Estetik algıya hitap eden her kombinde kullanabileceğiniz Hemington pamuk kaşmir hırkalar, sezon trendlerine uygun renklere sahip.

Erkek Giyim Tarzına Estetik Dokunuşlar

Dünyanın dört bir köşesinden en özel iplikleri, uluslararası standartlarda üretim yapan tesislerden elde eden Hemington; kaşmir koleksiyonuyla doğanın mucizelerine değer veren, iyi görünümüyle insanlara ilham veren erkeklere hitap ediyor. Özgün detaylarıyla Hemington pamuk kaşmir hırkalar, üzerinize giydiğiniz asalet...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.